سراج معلم

لاحول ولاقوة الا بالله العلی العظیم-لا موثر فی الوجود الا الله -امام خامنه ای:ان‌شاءالله تا ۲۵ سال آینده چیزی به نام رژیم صهیونیستی وجود نخواهد داشت

سراج معلم

لاحول ولاقوة الا بالله العلی العظیم-لا موثر فی الوجود الا الله -امام خامنه ای:ان‌شاءالله تا ۲۵ سال آینده چیزی به نام رژیم صهیونیستی وجود نخواهد داشت

سراج معلم

هدف دادن اطلاعاتی در مورد دین و دنیاست
امیرالمومنین در حدیثی زیبا در راستای بصیرت افزایی می فرمایند: « کور آن کسی نیست که چشم ندارد ، بلکه کسی است که بصیرت ندارد. (کنزالعمال حدیث 1220) امام صادق(ع) می فرماید: عموی ما عباس بن علی، بصیرتی نافذ و استوار داشت. تعریفی بسیار زیبا از بصیرت : ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺑﺰﺭﮔﺎﻥ ﺧﺪﻣﺖ مقام معظم ﺭﻫﺒﺮﯼ ﺭﺳﯿﺪﻧﺪ ﻭ ﻋﺮﺽ ﮐﺮﺩﻧﺪ ﮐﻪ ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ ﺍﯼ ﺩﺍﺭﯾﻢ ﻭ ﻣﯿﺨﻮﺍﻫﯿﻢ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﺑﺎ ﺑﺼﯿﺮﺕ ﺗﺮﺑﯿﺖﮐﻨﯿﻢ. آقا ﻓﺮﻣﻮﺩﻩ ﺑﻮﺩﻧﺪ: ﻣﻨﻈﻮﺭﺗﻮﻥ ﺍﺯ ﺑﺎ ﺑﺼﯿﺮﺕ ﭼﯽ ﻫﺴﺖ؟ ﻋﺮﺽ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩ: ﮐﺴﺎﻧﯽ ﻣﺜﻞ ﻣﻘﺪﺍﺩ ﮐﻪ ﭼﺸﻤﺸﺎﻥ ﺑﻪ ﺩﻫﺎﻥ ﻣﻮﻻﯾﺸﺎﻥ ﺑﺎﺷﺪ ﻭ ﮔﻮﺵ ﺑﻪ ﻓﺮﻣﺎﻥ ﻭﻟﯿﺸﺎﻥ... آﻗﺎ ﻓﺮﻣﻮﺩﻩ ﺑﻮﺩﻧﺪ: ﺍﯾﻦ ﺧﻮﺏ ﺍﺳﺖ، ﺍﻣﺎ ﻣﻨﻈﻮﺭ ﻣﻦ ﺍﺯ ﺑﺼﯿﺮﺕ ﺍﯾﻦ ﻧﯿﺴﺖ. ﻣﻨﻈﻮﺭ ﻣﻦ ﺍﺯ ﻓﺮﺩ ﺑﺼﯿﺮ, ﺍﻓﺮﺍﺩﯼ ﻣﺜﻞ ﻣﺎﻟﮏ ﺍﺷﺘﺮ ﻫﺴﺖ ﮐﻪ امیرالمؤمنین (علیه سلام) ﺩﺭ ﻭﺻﻔﺶ ﻣﯿﻔﺮﻣﺎﯾﻨﺪ: مالک ﺑﻪ ﮔﻮﻧﻪ ﺍی اﺳﺖ ﮐﻪ ﺍگرﺩﺭ ﺑﯿﺎﺑﺎﻧﯽ ﺑﺎﺷﺪ ﻭ ﺩﻭﺭ ﺍﺯ ﻣﻮﻻﯾﺶ ﻭ ﻣﺸﮑﻠﯽ ﺑﺮﺍﯾﺶ ﭘﯿﺶ ﺑﯿﺎﯾﺪ، ﺩﻗﯿﻘﺎ" ﮐﺎﺭﯼ را ﻣﯿﮑﻨﺪ ﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﻧﺰﺩ ﻣﻮﻻﯾﺶ ﺑﻮﺩ، ﻣﻮﻻﯾﺶ ﻫﻤﺎﻥ ﮐﺎﺭ ﺭﺍ ﺍﻣﺮ ﻣﯿﮑﺮد... ﺑﺼﯿﺮﺕ ﯾﻌﻨﯽ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺩﺭ ﻏﯿﺒﺖ ﻣﻮﻻﯾﺖ هم ﺑﺪﺍﻧﯽ ﺍﻭ ﺍﺯ ﺗﻮ ﭼﻪ ﻣﯿﺨﻮﺍﻫﺪ ﻭ ﻫﻤﺎﻥ ﺭﺍ عمل کنی به نقل از qaemworld.blog.ir - هرگونه برداشت از این وبلاگ حتی بدون ذکر منبع آزاد است!

آخرین نظرات

۷ مطلب در آذر ۱۳۹۳ ثبت شده است

ای دو جهان زیر زمین از چه ای         خاک نه ای خاک نشین از چه ای

وفات ختم رسل صلوات الله علیه و آله و سبط اکبر و مظلومش امام حسن مجتبی علیه السلام  بر صاحب الزمان عجل الله تعالی فرجه الشریف

ونایب برحقش امام خامنه ای و مسلمانان جهان تسلیت باد. خداوندا به اندوه جانکاه فاطمه زهرا سلام الله علیها در این روز قسمت میدهیم باقیمانده دوران غیبت را بر ما ببخش.

دانش آموزان عزیزم اگر  swfplayer11.1  دارید دیدن این سری شبه آزمایش را به شما توصیه می کنم البته اسم رمز را بعد از خودم بگیرید.

دانلود

 

حسین شریعتمداری در همایش 1811 روز مطالبه، «یادمان خروش انقلابی علیه فتنه‌گران» در تالار شیخ انصاری دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران با بیان اینکه پیوند خاتمی با پدر جد VOA یعنی جورج سوروس است،‌گفت: از من شکایت کرده که چرا گفتی با سوروس دیدار کردم، من دنبال تشکیل دادگاه هستم ولی او طفره می‌رود.

مدیر مسئول روزنامه کیهان در سخنان خود گفت: اسنادی وجود دارد که نشان می‌دهد سران فتنه دست به وطن‌فروشی زدند. بخشی از این اسناد را برای یکی از عوامل فتنه فرستادم که در جواب گفت اجازه نمی‌دهیم این اسناد منتشر شود.

وی خطاب به دانشجویانی که با سرو صدا اجازه سخنرانی وی را نمی دهند، گفت: برای شما متاسفم چراکه فریب خوردید، به آنهایی که شما را فرستادند بگویید محال است بتوانید مانع افشای اسناد وطن فروشی تان بشوید.

مدیر مسئول روزنامه کیهان تاکید کرد:‌البته خطاب من به فتنه‌گران است نه شما دانشجویان که احیاناً فریب خوردید. حیف است که مثل فتنه 78 که آنقدر برای آنان زحمت بکشید بعد بگویند که جنبش دانشجویی حرف مفت است.

مدیرمسئول روزنامه کیهان خاطرنشان کرد: 21 خرداد 88 مایکل لدین که خاتمی دنباله روی وی است در مصاحبه با نیویورک تایمز می‌گوید فردا در ایران انتخابات نخواهد بود بلکه یک انقلاب رنگی کلید می‌خورد، معاون خزانه داری امریکا نیز در مصاحبه با فارین پالیسی می‌گوید تقلب یک دروغ بود، پروژه اصلی ما مقابله با جمهوری اسلامی بود که در خاورمیانه عرصه را بر ما تنگ کرده است.

شریعتمداری با بیان اینکه مگر می‌شود پیغام ریگی برای حمایت از سران فتنه را انکار کرد گفت: بنده امیدوارم حتی یکبار هم شده شماهایی که شعار «کیهان- اسرائیل پیوندتان مبارک» می‌دهید یکبار هم از اسرائیل بد بگویید.

وی ادامه داد: اسناد نشان می‌دهد که حتی تحریم ها را سران فتنه به امریکا پیشنهاد کردند، به سران فتنه می‌گویم که اگر حزب الله نبود الان بایستی چکمه نتانیاهو را واکس می‌زدید.

شریعتمداری در واکنش به شعار تعدادی از دانشجویان که میرحسین موسوی را نخست‌وزیر امام خطاب می‌کردند، گفت: شریح قاضی هم قاضی امام علی بود و حکم قتل امام حسین(ع) را داد. پس عجیب نیست که نخست وزیر امام هم سنگسار کنندگان نماز عاشورا را خداجو بخواند.

وی تصریح کرد: مگر منافقین با شما در ائتلاف نبودند مگر ملک‌عبدالله هزینه فتنه شما را نداده بود. برای اینکه شعار  یا حسین یا حسین شما واقعیت داشته باشد باید بگویید صدام حسین چرا که ارباب تمام این افراد کنار شما بودند.

وی ادامه داد: کسی که موقعی به او عالیجناب سرخ پوش می‌گفتند به خبرنگار آتلانتیک گفت برای اینکه به نتیجه برسیم بایستی شما در شیپور تقلب بدمید. این اسناد ویکی لیکس است. اگر دروغ است چرا تکذیبش نمی‌کنید.

شریعتمداری تأکید کرد: اصحاب فتنه و جمعیتشان اصلا در حد و اندازه‌ای نیستند که دشمن جمهوری اسلامی باشند. خیلی کوچکتر از این حرف‌ها هستند، درحالیکه جمهوری اسلامی نقش اول را در تمام تحولات خاورمیانه بازی می‌کند، آنها کی باشند؟

وی با بیان اینکه مگر سران فتنه می‌توانند انکار کنند که ده ها تن از نظریه پردازان ام آی 6 و سیا تحت عناوین دانشگاهی دعوت شدند و کارگاه برای فتنه داشتند،‌گفت: درخواست من از دوستان مخالف این است اگر جان موسوی را دوست دارند نگویند مرگ بر دروغگو، حیف است. اینها باید محاکمه شوند، مگر می‌خواهند اسناد را به گور ببرند. با انتشار اسناد، آیا کسی جرات می‌کند بگوید سران فتنه وطن فروش نیستند.

مدیرمسئول روزنامه کیهان ادامه داد: جان کین (کارشناس ارشد ام ای 6) دوبار به ایران می‌آید و با مدعیان اصلاحات جلسه می‌گذارد.

وی خطاب به تعدادی از دانشجویان گفت: از آنهایی که حمایتشان می‌کنید بپرسید جلسات مخفیانه با مایکل لدین دست چه کسی بود.

به گفته شریعتمداری، یورگن هابرماس دوباره که به ایران می آید و در سال 87 طرحی را به مدعیان اصلاحات می‌دهد.

شریعتمداری در ادامه افزود: تیموتی‌ اش دو بار به ایران می‌آید و واضع تئوری فشار از پایین و چانه‌زنی از بالا است که بعدها دو تن از مدعیان اصلاحات آن را به  نام خودشان ثبت کردند. پس بی‌خود نبود که اینان صدام حسین را خالد‌بن‌ولید گفتند و ادعا کردند باید در کنارش بجنگیم.

وی خاطرنشان کرد: آیا می‌توانید یک مفسد اقتصادی را آدرس بدهید که در کنار شما (مدعیان اصلاحات) نبوده باشد، مگر شما نبودید که مفسد 3 هزار میلیاردی را نابغه و کار آفرین و شایسته تقدیر می‌دانستید؟ پترو پارس را چه کسانی راه انداختند؟ مگر بابک زنجانی به روزنامه های زنجیره ای شما پول نمی‌داد؟

مدیر مسئول روزنامه کیهان تاکید کرد: شهرام جزایری به کدام روزنامه‌های زنجیره‌ای پول نداده است. بابک زنجانی کارش مگر با مرحوم نوربخش شروع نکرد. بابک زنجانی مگر با رفسنجانی و روحانی عکس یادگاری ندارد. مگر پتروپارس را چه کسانی راه‌ انداختند.

وی در واکنش به شعار تعدادی از دانشجویان که عنوان می‌کردند بسیجی واقعی همت بود و باکری، گفت: همانطور که می‌دانیم خانواده این شهیدان گفتند که آنان دشمن آمریکا بودند نه اینکه در روز مبارزه با استکبار و روز قدس به نفع آمریکا و اسرائیل شعار دهند.

شریعتمداری خاطرنشان کرد: در فتنه های خیابانی اگر حزب الله نبود فتنه گران شما را می‌خوردند. شما که در هاوایی و پیست اسکی آلپ سوییس هستید و فرزندانتان در اروپا. اینان شما را جلو انداختند اما فرزندانشان در اروپا تحصیل می‌کنند بعد وقتی می‌بینند شرایط مناسب است، برای ضربه به اسلام با طالبان هم ائتلاف می کنند.

به گفته وی، شعار «کیهان اسراییل پیوندتان مبارک» را اول روزنامه گاردین گفت که دختر خاله پسرخاله سران فتنه است.

شریعمتداری ادامه داد: ما حتی یکبار ندیدیم که BBC  و VOA از انقلابیون دفاع کنند اما چپ و راست برای شما فتنه‌گران تشتک می‌پرانند. مشکل شما این است به کسانی که شما را دزدیده‌اند علاقه بیشتری دارید شما بچه‌های این مرز و بوم هستید و باید در کنار مردمتان باشید.

مدیرمسئول روزنامه کیهان تأکید کرد: هیچوقت از خودم دفاع نمی‌کنم. حیف است وقت حمایت از نظام رو صرف خودم کنم.

وی ادامه داد: شهسواری درحالیکه اسیر صدام بود بلند شد گفت «مرگ بر صدام ضد اسلام ». رهبران شما که تا شیرکاکائوشان قطع می‌شود همه چیز را
اعتراف می‌کنند. خیلی از کسانی که باورتان نمی‌شود به دفاتر سوروس برای آموزش دیدن رفتند. دشمن خیلی زود از سران فتنه ناامید شد چون بی عرضه هستند.

مدیرمسئول روزنامه کیهان از انتشار کتاب اسناد سران فتنه خبر داد و گفت: بزودی اسناد سران فتنه را در قالب یک کتاب منتشر می‌کنیم.

وی ادامه داد: مگر نمی‌گویید تقلب شده بود؟ پس چرا خاتمی آمد و رای داد؟ شما کاندیدای خودتان را کنار کشیدید چون رای نداشت. به هفت دهم درصد رای بیشتر هم می‌گذاریم.

شریعتمداری خاطرنشان کرد: می‌گویند دولت روحانی رحم اجاره ای ماست، بابا بروید موسسه رویان دنبال رحم اجاره‌ای باشید.

وی گفت: تنها چیزی که مستند از رئیس جمهور اسرائیل و نتانیاهو هست این است که اصلاح طلبان بزرگترین سرمایه اسرائیل در ایران هستند، پرز در اوج فتنه می‌گوید اصلاح طلبان به نمایندگی از ما در ایران می‌جنگند.

مدیر مسئول روزنامه کیهان با بیان اینکه چه کسانی در جلسه هیفوس لاهه شرکت کردند گفت: خانم الیزابت کنی دو موسسه به دستور سوروس در دوحه و لاهه تاسیس کردند و خیلی از افرادی که شما باورتان نمی‌شود در آنجا آموزش دیدند.

وی با اشاره به سخن لورد باکی‌مو در پایگاه خبری خانه شفاف گفت: وی عنوان کرد که جنبش سبز باید با انقلاب ایران پیوند بخورد اما دوستان ما خیلی عجله کردند شعار وی همین شعارهای الله‌اکبر و یا حسین بود.

شریعتمداری با بیان اینکه 9 دی ایستگاه آخر فتنه بود گفت: 9 دی روزی بود که در آن فتنه با حضور چند ده میلیونی مردم ناکام ماند. مگر شما می‌توانید این حضور مردم را انکار کنید.

وی با بیان اینکه اگر سخنرانی‌های من را لغو نکنند باز هم می‌آیم گفت:‌ حصر موسوی و کروبی تو دهنی بزرگی به تکفیری‌ها و آمریکا بود که می‌خواست پروژه سوریه را در ایران پیاده کند.

در ادامه مراسم علیپور نماینده دانشجویان معترض با حضور پشت تریبون خطاب به شریعتمداری گفت: ما نگران انقلاب هستیم نگران امامی هستیم که گفت میزان رأی ملت است و حال شما دارید مصادره به مطلوب می‌کنید.

شریعتمداری در پاسخ به سخنان این دانشجو گفت: در انتخابات 88 نشان دادید علاوه بر اسلام با جمهوریت نظام نیز مخالف هستید و رأی مردم را نادیده گرفتید آن هم به دستور دیگران.

وی در پایان گفت: اصلی‌ترین تئوری انجمن حجتیه مخالفت دخالت دین در سیاست است و مگر شما از سکولاریسم دفاع نمی‌کنید. مگر انجمن حجتیه در فتنه از شما حمایت نکرد؟ چرا نمی‌گویید که امام گفت میزان حال فعلی افراد است و هر چه فریاد دارید بر سر آمریکا بزنید. چرا اصرار دارید با آمریکا فالوده بخورید.


 
اقدام جدید غرب علیه ایران؛
هشدار شورای امنیت: سردار سلیمانی باید از عراق خارج شود
سردار قاسم سلیمانی، فرمانده نیروهای قدس، از سال ۲۰۰۷ میلادی در فهرست تحریم های شورای امنیت سازمان ملل متحد قرار گرفته که علاوه بر انسداد دارایی، منع سفر بین‌ المللی را نیز شامل می شود.

به گزارش جام نیوز به نقل از شریان، سازمان ملل متحد با انتشار گزارشی مدعی شد که حضور سردار سلیمانی در عراق ناقض قوانین این سازمان بوده و می تواند موجب اعمال تحریم های جدیدی علیه فرمانده سپاه قدس شود.

پروژه زیرکانه غرب علیه فرمانده سپاه قدس ایران که با انتشار عکس های وی در عراق آغاز شده بود با انتشار گزارش سازمان ملل در این رابطه وارد مرحله جدیدی شد.

در همین رابطه رویترز می نویسد: ناظران سازمان ملل انتشار عکس های سردار "قاسم سلیمانی" در عراق، را سندی بر حضور فرمانده نیروی قدس در عراق می‌ دانند که در این صورت ناقض تحریم های بین‌ المللی است.

سردار قاسم سلیمانی، فرمانده نیروهای قدس، از سال ۲۰۰۷ میلادی در فهرست تحریم های شورای امنیت سازمان ملل متحد قرار گرفته که علاوه بر انسداد دارایی، منع سفر بین‌ المللی را نیز شامل می شود.

به جز شورای امنیت سازمان ملل، وزارت خزانه‌ داری ایالات متحده نیز سردار سلیمانی را به اتهام دست داشتن نیروهای قدس در تحولات سوریه، تحریم کرده است.

بدین ترتیب می توان پیش بینی کرد که دور جدید فشارهای غرب علیه ایران بواسطه اقدام جمهوری اسلامی در دفاع از مردم عراق و سوریه خواهد بود.

 السلام علیک یا ابا عبدالله و علی الارواح التی حلت بفنایک

علیک منی سلام الله ابدا مابقیت و بقی اللیل و النهار و

لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکم

السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین

و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین

زایر کرب و بلا گفت خداحافظ و رفت                       دل من پشت سرش کاسه آبی شد و ریخت

 از همه زوار اربعین حسین علیه السلام التماس دعا دارم.

سلام به یاری خدا کاری تازه شروع کردم به نیت ارتباط بیشتر با دانش آموزانم و ارایه مطالب مورد نیاز آن ها که در کلاس وقت برای آنها ندارم.